Sada je: sub feb 25, 2017 1:37 pm.

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Sajam poljoprivrede u Banja Luci 
Autor/ica Poruka

Post Sajam poljoprivrede u Banja Luci
Firma "Lukovic agri"doo iz Kule je ove godine prvi put ucestvovala na Banjaluckom sajmu poljoprivrede.Iako nije bio bas velik,mi smo prezadovoljni sa posetom i interesovanjem,...takodje smo pronasli predstavnika za podrucje BiH,a dobili smo i zlatnu medalju za kvalitet :D

pon okt 12, 2009 2:46 pm

Post Re: Sajam poljoprivrede u Banja Luci
super. cestitamo :)

pon okt 12, 2009 5:02 pm

Posjetio sam sajam EKO proizvoda na Ilidži. Nisam imao foto-aparat, pa nemam slika kupio suhe šljive made-in GŽ, kupio od jedne žene iz Ahmića špinata za 3 KM za Iladža. Žena me prepoznala da sam joj bio na štandu na Bee - festu prije nekoliko godina. Sigurno sam je bio ''udavio'' sa pregledanjem certifikata OK, jer me je to tada opsjedalo poštena cijena za poštenu robu. Kupovinom certificiranih organik proizvoda, ja plaćam i onaj pečat na certifikatu. To mi je tada bila priča, a vjerujem da je i sada tako. Žena reče da njenih proizvoda ima u Makroviti -BBI. 5KM/1kg špinata, ali je špinat pravi i bebe ga mogu jesti. Nema tvrdih listova kao kod GM špinata.
Pozdrav za ahmićke proizvodjače non-gmo organske hrane!

Sajmoorganizatori locirali tezge pored zgrade opštine a ispred ilidžanskog odjeljenja HMP. Loša medijska priprema, pa da nisam išao u Dom Zdravlja, ne bih ni znao za Sajam EKO hrane. Bio i Jukan sa svojim preskupim proizvodima, inače pjevač narodnih pjesama. Pohvalno je to što se okrenuo ovom biznisu, a ne da ublehari sa turbofolkom, gledao sam mu spot u kojem pleše...Dobar je plesač, bolji nego pjevač.

Na Sajmu UBI U POJAM PREGLASNA TURBOFOLK MUZIKA SA OZVUČENJA!

Svi prodavci meda iz USK poznaju našeg @pčelara, pa sam mu saznao ime i prezime, profesiju i tako to.

uto apr 06, 2010 8:24 pm

Lukovic agri je napisao/la:
Firma "Lukovic agri"doo iz Kule je ove godine prvi put ucestvovala na Banjaluckom sajmu poljoprivrede.Iako nije bio bas velik,mi smo prezadovoljni sa posetom i interesovanjem,...takodje smo pronasli predstavnika za podrucje BiH,a dobili smo i zlatnu medalju za kvalitet :D

šta nudite u svom proizvodnom programu?

pet apr 09, 2010 6:43 pm

Kada se odrzava ovaj sajam???

Gdje i kada jos ima sajmova poljoprivrede u BiH?

uto jan 07, 2014 9:38 pm
Prikaži “stare” postove:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati priloge.

Traži:
Forum(o)Bir: