Sada je: sub dec 16, 2017 5:26 am.

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Pčelarska ambalaža 
Autor/ica Poruka

Post Pčelarska ambalaža
Poštovanje!
Bilo bi dobro, čak odlično, kad bismo ovdje na jednom mjestu skupili informacije o različitoj pčelarskoj ambalaži: tegle, flašice, kutijice za kreme itd. Ovdje kod mene, recimo, prisiljen sam kupiti što ponude, a odlično je ako me poslušaju pa nabave što želim, kao npr. staklene flašice braon boje za propolis i matičnu mliječ.
Pozdrav svima!

pon feb 21, 2011 1:04 am

Post Re: Pčelarska ambalaža
odlican prijedlog
haj ti napravi specifikaciju sve ambalaze koja treba pcelarima a ja cu pokusati na netu da "pofacam" sve trgovce preko kojih bi to mogli dobavljat u bih . ....
ako trebas manju kolicinu bocica- za propolisa, ja bi ti predlozio: da poneses teglu meda -ko maksuziju- :mrgreen: :mrgreen: lokanoj apotekarki, koja bi morala imati tih bocica u apoteci, ako prave ekstrate i tinkture... vjerujem da sesa teglom meda :mrgreen: mozete nagoditi za jako povoljnu cijenu, jer apotekari te bocice jako jednostavno nabavljaju i po mnogo povoljnijoj cijeni nego da ides preko trgovaca...

drugi prijedlog ti je: da da obrlatis kakva kineza :mrgreen: da on pocen trgovat bocicama i ambalazom za pcelare po Balaknu. kad mandarinci ulete na trziste ima do obore ove jako visoke cijene staklarske ambalaze :mrgreen:

pon feb 21, 2011 5:35 pm

Post Re: Pčelarska ambalaža
Nar,
I u apotekama preovladava plastika. A i skupi su. Nevjerovatno je da su iste cijene staklenih i plastičnih bočica iste zapremine. Za početak, ovi imaju fin izbor: www.orkalab.hr
Pozdrav.

pon feb 21, 2011 9:55 pm
Prikaži “stare” postove:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati priloge.

Traži:
Forum(o)Bir: